Sinema-Dizi

Doctor Who’dan 50. Yıl Özel Bölüm Sürprizi

Tarafından 31 Temmuz 2013 tarihinde, Sinema-Dizi kategorisinde yayınlanmıştır.

Doctor Who’dan 50. Yıl Özel Bölüm Sürprizi

Doctor Who’nun 200 ülkeye satılan ve 100 milyondan fazla izleyici beklentisi olan 50. Yıl özel bölümü diğer ülkelerle eş zamanlı olarak yayınlanacak..23 Kasım’da 50. yıl dönümünü kutlayacak olan ’dan hayranlarına güzel bir sürpriz var. Dizi sadece İngiltere’deki hayranlarını değil, uluslararası platformadaki hayranlarını da göz önünde bulundurarak 50. yıl özel bölümünü diğer ülkelerle eş zamanlı olarak yayınlayacak.
Çeşitli sızıntı ve sürprizbozanların da önüne geçmek için, 23 Kasım Cumartesi akşamı 7’de 1’de yayınlanacak olan Doctor Who, 2pm’de New York’ta, 11am’de Los Angeles’da ve 6am’de de Sydney’de ekrana gelecek.
Doctor Who’nun 200 ülkeye satılan ve 100 milyondan fazla izleyici beklentisi olan 50. Yıl özel bölümü Matt Smith ve David Tennant’ı da biraraya getirecek ve televizyon tarihinin aynı anda yayınlanan en büyük draması olarak tarihe geçecek. Dizinin bu bölümü ayrıca İngiltere sinemalarında da gösterilecek.

598
Son Eklenenenler
Kategoriler
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. bilim haberleri teknoloji haberleri bilim kurgu diziler bilim kurgu filmler - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. www.scifiturk.com scifiturk bilim kurgu siteniz scifiturk